Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 



CONDUCATORI DE DOCTORAT

Calitatea de CONDUCĂTOR DE DOCTORAT

ABILITAREA

Conducătorii de doctorat sunt persoanele care au obţinut dreptul de conducere de doctorat īnaintea intrării īn vigoare a Legii educaţiei naţionale nr. 1/2011, precum şi persoanele care au obţinut atestatul de abilitare (conform art. 166 din Legea nr. 1/2011).

Mai mult...


Adrian Alexandru Badea
Tel: 021 402 9075
Email: adrian.badea@upb.ro
CV Directii de cercetare
Corneliu Balan
Tel: 021 402 9282
Email: corneliu.balan@upb.ro
CV Directii de cercetare
Constantin Bulac
Tel:
Email: constantin.bulac@upb.ro
CV Directii de cercetare
Sorina Costinas
Tel: 021 402 9340
Email: sorina.costinas@upb.ro
CV Directii de cercetare
George Darie
Tel: 021 402 9433
Email: george.darie@energy.pub.ro
CV Directii de cercetare
Cristian Florian Dinca
Tel: 021 402 9401
Email: crisflor75@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Daniel Dupleac
Tel: 021 402 9794
Email: danieldu@cne.pub.ro
CV Directii de cercetare
Mircea Eremia
Tel: 021 402 9344
Email: eremia1@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Sanda Carmen Georgescu
Tel: 021 402 9705
Email: carmen.georgescu@upb.ro
CV Directii de cercetare
Nicolae Golovanov
Tel: 021 402 9482
Email: nicolae_golovanov@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Prof. dr. ing. Basarab Guzun
Tel: ...
Email: guzunbasarabdan@yahoo.com
Nu mai primeste noi studenti-doctoranzi
Prof. dr. ing. Eugen Constantin Isbasoiu
Tel: 021 402 9523
Email: ecisbasoiu@yahoo.com
Nu mai primeste noi studenti-doctoranzi
Cristian Lazaroiu
Tel: 021 402 9997
Email: clazaroiu@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Gheorghe Lazaroiu
Tel: 021 402 9868
Email: glazaroiu@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Cosmin Marculescu
Tel: 021 402 9401
Email: cosminmarcul@yahoo.co.uk
CV Directii de cercetare
Horia Necula
Tel: 021 402 9401
Email: horia.necula@energ.pub.ro
CV Directii de cercetare
Valeriu Panaitescu
Tel: 021 402 9441
Email: valeriu.panaitescu@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Roxana Patrascu
Tel:
Email: op3003@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Luminita Georgeta Popescu
Tel: 0253.215848
Email: luminita@utgjiu.ro
CV Directii de cercetare
Radu Florin Porumb
Tel: 021 402 9482
Email: radu.porumb@upb.ro
CV Directii de cercetare
Ilie Prisecaru
Tel: 021 402 9828
Email: prisec@gmail.com
CV Directii de cercetare
Dan Niculae Robescu
Tel: 021 402 9817
Email: dan.robescu@upb.ro
CV Directii de cercetare
Lacramioara Diana Robescu
Tel: 021 402 9493
Email: diana.robescu@upb.ro
CV Directii de cercetare
Carmen Anca Safta
Tel: ...
Email: carmen123safta@yahoo.com
CV Directii de cercetare
Paul Ulmeanu
Tel: ...
Email: paul.ulmeanu@energ.pub.ro
CV Directii de cercetare
Nicolae Vasiliu
Tel: 021 402 9804
Email: vasiliu@fluid-power.pub.ro
CV Directii de cercetare